zajęcia dodatkowe

Zajęcia  pozalekcyjne w roku szkolnym  2020/2021

RODZAJ  ZAJĘĆ

DZIEŃ I GODZ. KLASA PROWADZĄCY
 

  • Zajęcia artystyczne

 

 

  • Zajęcia rozwijające – kółko matematyczne
  • Piątek

godz.8.55 -9.40

 

 

  • Piątek

godz.8.00 – 8.45

IB

 

 

 

I – III

p. Bożena Bober
  • Zajęcia rozwijające z matematyki

 

 

  • Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

 

  • Czwartek godz. 7.10 – 7.55

 

 

  • Środa 7.10 – 7.55
 VIII

 

 

 

VI, VIII

 p. Grażyna Jastrzębska
Zajęcia rozwijające z matematyki Czwartek

godz. 14.35 – 15.20

VII p. Bronisława Dobrzyńska
Zajęcia rozwijające z języka niemieckiego

 

Poniedziałek

godz. 14.30-15.15

IIIA, IIIB p. Elżbieta Borowska
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze czwartek

godz. 13.30 – 14.15

klasy II i klasy III p. Izabela Klimczewska
Zajęcia artystyczne Wtorek

godz. 9.50 – 10.35

2B p. Aleksandra Mrozowska-Prochera
Zajęcia rozwijające – kółko j. angielskiego  Poniedziałek

godz.8.00 – 8.45

 2A  p. Anna Radzik
Zajęcia artystyczne Środa

godz.14.30 – 15.15

IIIA, I A p. Katarzyna Góreczna – Tomala
Edukacja muzyczna Poniedziałek

godz. 8.00 – 8.45

IIIB p. Elżbieta Borowska
Zajęcia wspomagające z biologii Środa

godz.7.30 – 8.00

VI – VIII p. Marzena Kaczmarczyk
Zajęcia artystyczne Poniedziałek

godz.19.50 – 10.35

IIC p. Karolina Cogiel
Zajęcia rozwijające z matematyki pierwsza i trzecia środa miesiąca

godz.8.00 – 8.45

IVB p.Halina Kowalska
Zajęcia rozwijające z matematyki pierwszy i trzeci czwartek miesiąca

godz.8.00 – 8.45

VIA p.Halina Kowalska
Zajęcia rozwijające z języka angielskiego Piątek

godz. 7.10 – 7.55

VI, VIII p. Katarzyna Grzesica
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego Środa

godz. 7.10 – 7.55

p. Anna Dąbrowska
Zajęcia rozwijające – koło historyczne Piątek

godz. 14.35 – 15.20

p. Zdzisława Zdyb
  • Piłka siatkowa

 

  • Piłka siatkowa
  • Poniedziałek

7.10 – 7.55

  • Wtorek

godz. 7.10 – 7.55

  • VI

 

  • IV – VII
p. Izabela Lipińska
Badminton Czwartek

godz. 7.10 – 7.55

IV – VII  p. Izabela Lipińska
Zajęcia rozwijające – przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Piątek

godz. 7.05 – 7.50

VIII p. Bożena Dudek – Marcinek