Zajęcia dodatkowe
Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2022/2023
ZAJĘCIA | TERMIN | PROWADZĄCY | KLASA |
Zajęcia artstyczne | Środa 12.40 | A. Radzik | 1a |
Zajęcia artstyczne |
Wtorek 11.40 | A. Mrozowska – Prochera | 1b |
Zajęcia artstyczne | Piątek 9.50 | K. Góreczna – Tomala | 2a |
Zajęcia artstyczne | Środa 14.30 | I. Klimczewska | 2b |
Zajęcia artstyczne | Wtorek 9.50 | M. Konieczna | 2c |
Zajęcia artstyczne | Poniedziałek 9.50 | A. Szutenberg -Beleć | 3a |
Zajęcia artstyczne | Piątek 9.50 | B. Bober | 3b |
Koło historyczne | Poniedziałek 13.40 | Z. Zdyb | 4b |
Koło j. niemieckiego | Wtorek 12.40 | E. Borowska | 4a/b |
Koło sportowe | Czwartek 07.05 | Z. Bełczykowski | 4c |
Koło teatralne | Czwartek 8.55 | E. Pajda | 6a |
Koło matematyczne | Środa 13.40 | E. Baj | 6b |
Kolo j. polskiego | Piątek 8.00 | I. Skapczyk | 8a |
Koło matematyczne | Środa 13.40 | G. Jastrzębska | 8b |
Koło j. angielskiego | Środa 7.05 | I. Studzińska | 8c |
Zajęcia sportowe z badmintona | Piątek 8.00 | I. Lipińska |
Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2021/2022
RODZAJ ZAJĘĆ |
DZIEŃ I GODZ. | KLASA | PROWADZĄCY |
Zajęcia artystyczne
|
Czwartek
godz. 11.40 – 12.25
|
II B
|
p. Bożena Bober |
Zajęcia rozwijające z matematyki | Czwartek
godz. 14.35 – 15.20 |
klasa VII
|
p. Elżbieta Baj |
Zajęcia rozwijające z matematyki | Wtorek
godz. 14.30 – 15.15 |
VIII | p. Bronisława Dobrzyńska |
Zajęcia rozwijające z języka niemieckiego
|
Wtorekgodz. 12.40 – 13.25 | klas IV | p. Elżbieta Borowska |
Zajęcia artystyczne – taneczne | Wtorek
godz. 13.30 – 14.15 |
I B | p. Izabela Klimczewska |
Zajęcia artystyczne | Poniedziałek
godz. 8.55 – 9.40 |
3 B | p. Aleksandra Mrozowska-Prochera |
Zajęcia rozwijające –
kółko j. angielskiego |
Środa
godz. 8.00 -8.45 |
3 A | p. Anna Radzik |
Zajęcia artystyczne | Czwartek
godz. 9.50 – 10.35 |
I A | p. Katarzyna Góreczna – Tomala |
Zajęcia artystyczne – taneczne | Czwartek
godz. 12.40 – 13.25 |
I C | p. Maria Konieczna |
Koło teatralne |
Poniedziałek godz. 13.40 – 14.25 |
p. Edyta Pajda | |
Zajęcia artystyczne | Wtorek
godz. 8.00 – 8.45 |
III C | p. Karolina Cogiel |
Język włoski | Środa
godz. 15.30 -16.15 Piątek godz. 14.30 – 15.15 |
klasy 7 | p. Weronika Potaczek |
Zajęcia artystyczne | Wtorek
godz. 12.40 – 13.25 |
2 A | p. Aleksandra Szutenberg – Beleć |
Badminton | Czwartek
godz. 7.10 – 7.55 |
klasa V | p. Izabela Lipińska |