WYZWANIA CZYTELNICZE – PODSUMOWANIE

15 maja – koniec tegorocznego Tygodnia Bibliotek – nadszedł też czas na podsumowanie naszego konkursu czytelniczego. Niestety niewiele osób z naszej szkoły przyjęło wyzwanie. Zdecydowanie najbardziej wytrwałymi okazali się: Bartosz Miszczak z klasy 7a i Zofia Pajda z 3b. Serdecznie gratuluję wytrwałości, systematyczności i zdobytej przy okazji konkursu wiedzy o Julianie Tuwimie i jego twórczości.

Sprawdzian predyspozycji językowych. WAŻNE!

Jak wcześniej informowaliśmy, sprawdzian predyspozycji językowych do klasy VII dwujęzycznej – 2020/21 –  odbędzie się 30 czerwca 2020 o godzinie 10.00 w siedzibie szkoły. autor: https://pl.freepik.com/darmowe-wektory/projekt-czcionki-dla-czasu-angielskiego-na-slowo-z-nauczycielem-i-uczniami-w-klasie_7680170.htm

02.06.2020 więcej
„Zasmakuj w bibliotece” – podsumowanie konkursu

Konkurs zorganizowany został z okazji XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2020 . Zadaniem uczestnika było napisanie rymowanki lub wiersza o bibliotece, książkach, czytaniu. 1 miejsce zdobyła Agatka Para z klasy 5a, która napisała dwa przepiękne utwory. Sami możecie przeczytać i to w dodatku w oryginale 🙂 Serdecznie gratuluję Agatce, nie przestawaj pisać, bo robisz to doskonale! […]