Szczepienia uczniów

Poniżej zamieszczamy link do informacji na temat sczepień uczniów w wieku 12 -18 lat przeciw Covid-19 i prosimy o zapoznanie się z ich treścią:

Poznaj Polskę

Uczniowie klas Ia i b i IIa i b wzięli udział w wycieczkach w ramach projektu MEiN „Poznaj Polskę”. W listopadzie mieli okazję m.in. zwiedzić historyczne centrum Wrocławia, Hydropolis, kopalnię soli w Wieliczce, Muzeum Lotnictwa w Krakowie, zamek w Mosznej i wykopaliska w Krasiejowie. Szczegóły w zakładce „Poznaj Polskę”. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami […]

30.11.2023 więcej
Świąteczny kiermasz

Serdecznie zapraszamy na kiermasz świąteczny, który odbędzie się w naszej szkole w dniu 18.12.2023 w godzinach od 16.30 do 18.30.

26.11.2023 więcej
Sukces naszej uczennicy w plenerze malarskim MDK nr 2 w Tychach.

Uczennica klasy 5c Łucja Grabowska 22.09.2023 reprezentowała naszą szkołę w Międzyszkolnym Plenerze Malarskim, organizowanym przez MDK nr 2 w Tychach. Jej praca została zakwalifikowana i zaprezentowana na wystawie poplenerowej. Gratulujemy Łucji sukcesu! Zapraszamy do obejrzenia wystawy i pracy naszej uczennicy.

24.11.2023 więcej