Projekt edukacyjny w klasach VII.

Gratulujemy!

Kartki świąteczne dla mieszkańców Domu Seniora

02.04.2021 więcej
Akredytacja Erasmus+

Nasza szkoła jako jedyna spośród tyskich szkół otrzymała akredytację do projektów Erasmus + na lata 2021 – 2027. Gratulujemy!

15.03.2021 więcej
Projekt edukacyjny w klasach VII.

W lutym 2021 klasy VIIa i VIIb pracowały metodą projektu edukacyjnego pod nazwą „Piękna nasza Polska cała”. Uczniowie przygotowali prezentacje w j. angielskim i j. polskim na temat polskich miast i parków narodowych. Projekty wyróżniały się oryginalnością, ciekawą formą przekazania treści; uczniowie zaś pokazali, że bardzo dobrze radzą sobie z j. angielskim. Gratulujemy!

25.02.2021 więcej