PO WER

Nasza szkoła jest benificjentem programu Ponadnarodowa Mobilność Uczniów PO WER.

W dniach od 10 października do 23 października 2021 piętnastu uczniów wraz z 3 opiekunami przebywać będzie w dwujęzycznej szkole portugalskiej. W czasie zajęć będzie można dowiedzieć się jak realizowany jest projekt edukacyjny, sprawdzić swoje umiejętności z języka angielskiego, poznać historię i kulturę tego ciekawego kraju.

Fazer boa viagem!

Wydarzenia

GIMNASTYKA JĘZYKA

20 października w bibliotece szkolnej odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego „Gimnastyka języka”. Brali w nim udział uczniowie z klas 4-7. Wszyscy recytujący pięknie się przygotowali, wcześniej samodzielnie wybrali recytowane przez siebie utwory. Wysoki poziom konkursu sprawił jury ogromną trudność w wyłonieniu zwycięzców. Przyznano dwa 1 miejsca w grupie wiekowej 4-5 - Nina Naumienko z klasy 5b i Marysia Dyllus z 4b, natomiast wśród siódmoklasistów najpiękniej zaprezentowała się Małgosia Łaskawska z klasy 7b. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie!

21.10.2021 więcej
PLENER PLASTYCZNY TRZYNASTKI

Pozdrawiamy z drugiego etapu Pleneru Trzynastki. Paprocany powitały nas słońcem nieśmiało przebijającym się przez jesienną mgłę. Magicznie i niezwykle plastycznie. To inspirujący widok. Ciekawe, czy uda nam się pokazać magię tej chwili...

07.10.2021 więcej
Klasa 2a na spotkaniu autorskim w Mediatece

4 października uczniowie klasy 2a uczestniczyli w spotkaniu z panią Izabellą Klebańską, autorką książek dla dzieci. W czasie spotkania mieli okazję, nie tylko zapoznać się z tematyką utworów, ale też dowiedzieć się, jak zbudowane są skrzypce, jak zapisujemy muzykę, jak brzmią nuty ...Na koniec jeśli ktoś chciał, to mógł zakupić wybraną przez siebie książkę i otrzymać autograf autorki. To było ciekawe, nowe doświadczenie.

05.10.2021 więcej