Cukierek i Tradycja – czyli spotkanie autorskie z panem Waldemarem Cichoniem

26 października naszym gościem był Waldemar Cichoń, autor książek dla dzieci.

Na spotkanie z właścicielem kota – łobuza o smacznym imieniu Cukierek, który jest bohaterem książek pana Cichonia, zaprosiliśmy uczniów klas pierwszych i drugich naszej szkoły. Dzieci z zainteresowaniem słuchały zabawnych opowieści o przygodach Cukierka i jego rodziny. Pręgowany kotek i jego niezwykłe talenty podbiły serca młodych czytelników.

Po spotkaniu można było zakupić książki z serii o Cukierku i otrzymać autograf autora oraz specjalny koci stempelek.

Rowerowa Stolica Polski

01.06.2021 więcej
Święto Konstytucji 3 Maja

W związku z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja zapraszamy do obejrzenia prezentacji, którą przygotowały uczennice klasy VIa – Agata Para i Weronika Borys. KONSTYTUCJA 3 MAJA