Cukierek i Tradycja – czyli spotkanie autorskie z panem Waldemarem Cichoniem

26 października naszym gościem był Waldemar Cichoń, autor książek dla dzieci.

Na spotkanie z właścicielem kota – łobuza o smacznym imieniu Cukierek, który jest bohaterem książek pana Cichonia, zaprosiliśmy uczniów klas pierwszych i drugich naszej szkoły. Dzieci z zainteresowaniem słuchały zabawnych opowieści o przygodach Cukierka i jego rodziny. Pręgowany kotek i jego niezwykłe talenty podbiły serca młodych czytelników.

Po spotkaniu można było zakupić książki z serii o Cukierku i otrzymać autograf autora oraz specjalny koci stempelek.

Wydarzenia

Kolejny ciekawy tydzień w świetlicy

Zeszły tydzień w świetlicy upłynął bardzo aktywnie. Powitaliśmy jesień spacerem po okolicy. Wybraliśmy się w poszukiwaniu darów jesieni oraz obserwowaliśmy zmieniającą się przyrodę. Podczas zajęć plastycznych wykonaliśmy ramkę z kolorowymi liśćmi. Natomiast pod koniec tygodnia uczciliśmy „Dzień bez samochodu„ konstruując i malując rower.

30.09.2023 więcej
Zajęcia świetlicowe

We wrześniu wiele uwagi poświęcamy w szkole na przypomnienie dzieciom zasad poruszania się po drogach, by zwiększyć ich  bezpieczeństwo. W taka tematykę wpisały się również świetlicowe zajęcia plastyczne, realizowanych w ramach tematu „ Ja i ruch uliczny”.

20.09.2023 więcej
Inauguracja roku szkolnego 2023/24

4 września 2023 w naszej szkole zabrzmiał pierwszy dzwonek, oznajmiający rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Na uroczystości mieliśmy zaszczyt gościć włodarzy Miasta Tychy – Prezydenta Miasta Tychy – pana Andrzeja Dziubę, I zastępcę ds. społecznych – pana Macieja Gramatykę, Przewodniczącą Rady Miasta – panią Barbarę Konieczną, dyrektora Miejskiego Centrum Oświaty – Panią Dorotę Gnacik oraz wicedyrektora […]

05.09.2023 więcej
Skip to content