Cukierek i Tradycja – czyli spotkanie autorskie z panem Waldemarem Cichoniem

26 października naszym gościem był Waldemar Cichoń, autor książek dla dzieci.

Na spotkanie z właścicielem kota – łobuza o smacznym imieniu Cukierek, który jest bohaterem książek pana Cichonia, zaprosiliśmy uczniów klas pierwszych i drugich naszej szkoły. Dzieci z zainteresowaniem słuchały zabawnych opowieści o przygodach Cukierka i jego rodziny. Pręgowany kotek i jego niezwykłe talenty podbiły serca młodych czytelników.

Po spotkaniu można było zakupić książki z serii o Cukierku i otrzymać autograf autora oraz specjalny koci stempelek.

Spotkanie autorskie w Mediatece

W czwartek - 3 listopada klasa 1b z naszej szkoły uczestniczyła w spotkaniu autorskim z panią Moniką Borkowską-Szmit - autorką książki "Stach i śmieci". Pisarka przedstawiła nam bohaterów, trzech przyjaciół, którzy pewnego dnia muszą zmierzyć się z nie lada problemem - ktoś zaśmieca lasek, w którym znajduje się ich ulubiony plac zabaw. Spotkanie było również okazją do porozmawiania o ekologii. Z niecierpliwością czekamy na następne.

10.11.2022 więcej
Europejski Dzień Sportu Szkolnego

W naszej szkole wiele się dzieje. Nie wszystkim się chwalimy lecz Europejski Dzień Sportu Szkolnego zasługuje na uwagę. Edukacja w ruchu sprawia nam wiele satysfakcji i radości. Każdy w inny sposób:)

05.10.2022 więcej