Osiągnięcia 2019/2020 I półrocze

Rodzaj konkursu Miejsce Uczestnik (uczestnicy) Nauczyciel przygotowujący
Wojewódzkie Konkursy przedmiotowe
Wojewódzki konkurs przedmiotowy z chemii Etap szkolny uczeń klasy 8

Maximilian Horst

Katarzyna Góreczna – Tomala
Wojewódzki konkurs przedmiotowy z matematyki Zakwalifikowanie do III etapu uczeń klasy 8

 

Bronisława Dobrzyńska
Wojewódzki konkurs przedmiotowy z języka angielskiego Zakwalifikowa-nie do II etapu Filip Basierak

Aleksandra Rudolf

Joanna Dorywalska

Lena Karoń

Liliia Ivanets

Zuzanna Stysiak

Magdalena Chemicz

Iga Ciepał

 

Ilona Studzińska
XXV Wojewódzki konkurs wiedzy biblijnej „Ja jestem chlebem życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął;  a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6, 35) Zakwalifikowanie do II etapu Aleksandra Rudolf Anna Hadasz
Wojewódzki konkurs przedmiotowy z języka rosyjskiego Zakwalifikowa-nie do II etapu Liliia Ivanets

 

Ilona Studzińska
XI Wojewódzki konkurs na Małą Formę Teatralną o tematyce profilaktycznej „PROFORMA” Finał wojewódzki Daniel Skrobotz Zdzisława Zdyb
Konkursy międzynarodowe
Międzynarodowy konkurs plastyczny firmy Pentel Zakwalifikowanie do udziału w konkursie

Rozstrzygnięcie maj 2020

30 prac z całej szkoły Bożena Marut – Ozimek
Konkursy powiatowe
Konkurs plastyczny „Przypowieści Jezusa” I miejsce Michał Tomaszewicz Anna Hadasz
Konkurs recytatorski III miejsce Zofia Białas Aleksandra Szutenberg – Beleć
„Santa is coming to Wyspiański” Wyróżnienie Oliwia Glinau

Gabriela Praus

Julia Geisler

Ilona Studzińska
·         Konkurs plastyczny „Gwiazdowe Anioły” Nagroda Marta Dawidowska Zdzisława Zdyb
Konkurs recytatorski „Przyroda w poezji” II miejsce Milena Ciućka Anna Kapusta

 

 

„Tuwim dzieciom” konkurs plastyczny na plakat do spektaklu o tym tytule Wyróżnienie Nina Naumienko

 

Bożena Marut – Ozimek

 

 

 

Bożonarodzeniowe drzewko. Konkurs MCK.

 

Wyróżnienie Klasa 3b
Konkursy, przeglądy, zawody wewnątrzszkolne
Konkurs plastyczny „Bukiet jesiennych kwiatów i liści” I miejsce Lena Nagaba  

Izabela Klimczewska

 

Aleksandra Szutenberg – Beleć

Bożena

Marut – Ozimek

II miejsce

 

 

 

Zuzanna Skorupska
III miejsce

 

 

Julia Król

Kacper Jeziorek

wyróżnienie Maria Dyllus

Michał Strojny

Michalina Beleć

Konkurs plastyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki II miejsce

 

Natalia Kaczmarek

Eliza Czapnik

 

Izabela Klimczewska

Katarzyna Góreczna – Tomala

 

 

 

wyróżnienie Martyna Mazurek
Kreatywna kartka z wakacji

 

Nie podano Aleksandra Radzik

Martyna Mazurek

Joanna Beleć

Bożena Marut – Ozimek

Aleksandra Szutenberg – Beleć

 

Kartka świąteczna Rozstrzygnięcie w styczniu 2020 Cogiel Karolina, Aleksandra Morozowska – Prochera i Anna Radzik

 

 

„Sznurowadło” I miejsce Maria Broszkiewicz

Dombek Maja

Wojciech Gil

Dominika Machalica

Dominik Olesiak

Aleksandra Mrozowska – Prochera