Osiągnięcia 2017/2018
Konkursy wojewódzkie |
||||||
Rodzaj konkursu | Miejsce | Uczestnik (uczestnicy) | Nauczyciel przygotowujący | |||
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie | laureat | Marta Ćwik kl. IIIb
|
Zdzisława Zdyb | |||
Wojewódzki konkurs z języka rosyjskiego – | finalistka | Aleksandra Kośla IIIb
|
Ilona Studzińska | |||
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki |
finalistki |
Izabela Rosikoń IIIb
Gabriela Czapska IId |
Bronisława Dobrzyńska | |||
Wojewódzki konkurs przedmiotowy
z biologii |
finalista | Grzegorz Baj IIIb | Grażyna Stefanow | |||
Wojewódzki Konkurs literacki na recenzję – „MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA” |
III miejsce |
Alicja Rzońca IIIb | Edyta Pajda | |||
Wojewódzki konkurs „Sobie potrzebni” w ramach kampanii „Razem raźniej” – pod patronatem Kuratorium |
III miejsce |
Zofia Białas i Lena Pluta 1a,
Oliwia Nidecka i Oliwa Goj 1b |
Aleksandra Szutenberg – Beleć, Bożena Ozimek | |||
Wojewódzki Konkurs Poetycki | laureatka | Gabriela Czapska 2d | mgr Irena Skapczyk | |||
Konkursy ogólnopolskie |
||||||
Olimpus z matematyki | laureat | Gabriela Czapska IId | Bronisława Dobrzyńska | |||
Kangur matematyczny | wyróżnienia | Gabriela Czapska IId,
Paweł Ludynia IId, Jan Jakubowski II d, Maciej Kindrat 3d, Radosław Słowiński 2b. |
Bronisława Dobrzyńska | |||
Ogólnopolski konkurs „Medi-test” | wyróżnienia | Grzegorz Baj IIIb
Klaudia Ferenc 2d, Oliwia Wężycka 3b |
Grażyna Stefanow | |||
Ogólnopolski konkurs Eko-test | Grzegorz Baj IIIb | Grażyna Stefanow | ||||
Konkurs ogólnopolski „Wszczep sobie zdrowie” | finalista | Jan Jakubowski II d, | Grażyna Stefanow | |||
VII Ogólnopolskie Biennale Malarstwa
|
wyróżnienie kwalifikacja do wystawy | Marta Zabłocka,
Jan Jakubowski
|
Anna Wanat | |||
Ogólnopolskie Konfrontacje Plastyczne Młodych Twórców 2018 –
|
wyróżnienie w kategorii FOTOGRAFIA wyróżnienie w kategorii MALARSTWO | Alicja Sałacińska
Emily Niesporek
|
Anna Wanat | |||
XX Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Plastyczny
|
kwalifikacja do wystawy | Maja Turan
|
Anna Wanat | |||
Ogólnopolski Konkurs Ekonomiczny- Global Money Week
|
wyróżnienie
|
Bebak Martyna,
Berger Marta, Bernaś Oliwia, Maja Kaczan, Lasota Justyna, Szczepanek Jakub, Krzyżowska Karina, Habrajska Oliwia-kl. IIe oraz Amelia Kontny, Magda Stiller-kl. IIa
|
Zdzisława Zdyb | |||
FOX
|
nagroda i wyróżnienie | Jakub Odrobiński VIIb
|
Ilona Studzińska | |||
Olimpus język angielski | laureat | Aleksandra Czesak IIIb
|
Ilona Studzińska | |||
Konkurs fizyczny „Piękne doświadczenie, fascynujące wyjaśnienie” organizowany przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej” oraz przez Politechnikę Łódzką: | Laureaci | Izabella Rosikoń 3b
Sylwia Mann 3b Gabriela Czapska 2d Paweł Ludynia 2d Szymon Zachłód 2d
|
Jan Jończyk | |||
Powiatowy konkurs Ekologiczno-Sorologiczny | 1 m. | Grzegorz Baj IIIb | Grażyna Stefanow | |||
3m. | Klara Ferenc II d
Jan Jakubowski II d |
|||||
XXI Regionalny Konkurs Plastyczny „Muzyka i obraz” –
|
wyróżnienia
nagrody |
Małgorzata Multana, Martyna Gruba
Dorota Zajączkowska, Wiktoria Oleksyk, Marta Berger
|
Anna Wanat | |||
Ogólnopolski konkurs – Erlebnisreise mit Deutsch,
|
wyróżnienie | Zespół 3A i 2D:
Oliwia Herbska, Małgorzata Multana, Paulina Kaboczyk, Jan Jakubowski, Gabriela Czapska, Marta Latocha |
mgr Katarzyna Olędzka | |||
Konkursy powiatowe |
||||||
Regionalny Konkurs Anglosaz Quiz 2018 j.ang.+j.niem. | 2m. | Małgorzata Multana 3a | Joanna Szczublewska
Elżbieta Borowska |
|||
3m. | Zofia Piętak 3d | |||||
Diecezjalna Gra Miejska
„Św. Jan Paweł II Naszym Przewodnikiem” – |
I miejsce w kategorii klasy VII i Gimnazja | Mikołaj Figlarski IIIc
Natalia Maj IIb Maja Turan IIb Paweł Chwalczyk II c |
Anna Hadasz | |||
Rejonowy Konkurs Czytelniczy „Znani i lubiani ale zapomniani | E.Niziurski – Klub włóczykijów ” 3.m | Maja Pisarek
Emilia Praus VII b
|
Anna Kapusta | |||
Rejonowy Konkurs Czytelniczy – Harry Potter – | 4.m | Maja Pisarek
Emilia Praus VII b |
Anna Kapusta | |||
Rejonowy Konkurs Recytatorski | „Lato tuż tuż ” 3.m | Hanna Hajduk IV | Anna Kapusta | |||
Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Corrida – Korrida”
|
I miejsce
miejsce IV |
Marta Ćwik, Natalia Maj, Adam Nieckarz
Amelia Kuta, Michalina Pawlicka, Emilia Perek. |
Irena Skapczyk | |||
Międzyszkolny konkurs na maskotkę Fundacji Multiintegria | I miejsce | Zuzanna Ziegiert Ia | Aleksandra Szutenberg – Beleć | |||
Międzyszkolny konkurs Wygibajdus umysłowy klas 1
|
wyróżnienie | Konrad Kuberski Ia,
Kacper Jeziorek Ib |
Aleksandra Szutenberg – Beleć | |||
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Bezpieczne zabawy zimą” | II miejsce | Dominik Klekociuk | Aleksandra Szutenberg – Beleć | |||
Międzyszkolny konkurs plastyczny ” U nas na Śląsku”
|
III miejsce:
|
Zosia Białas 1a | mgr Aleksandra Szutenberg-Beleć
|
|||
wyróżnienie:
|
Adam Nowakowski 1a | |||||
The Best Christmas Card (konkurs międzyszkolny – tyski) |
II miejsce
|
Wiktoria Lisiatyńska 2c | mgr Joanna Szczublewska
|
|||
Regionalny konkurs plastyczny „Jasna Góra wpisana w dzieje narodu Polskiego. 300 rocznica koronacji cudownego obrazu Matki Bożej” | II miejsce
|
Sylwia Mann 3b
|
mgr Anna Hadasz | |||
wyróżnienie | Małgorzta Multana 3a | |||||
· Powiatowy Konkurs plastyczny międzyszkolny „Święci uśmiechnięci – Matka Boska Fatimska” – | wyróżnienie | Adrian Konieczny 1a | mgr Barbara Błach | |||
Parafialny konkurs plastyczny „Objawienia Matki Bożej Fatimskiej”
|
I miejsce – kategoria Gimnazjum | Magdalena Witych | mgr Anna Hadasz | |||
II miejsce
kategoria Gimnazjum |
Aleksandra Łaskuda | |||||
III miejsce
kategoria Gimnazjum |
Natalia Maj | |||||
wyróżnienia | Maja Jucha 1
Lena Nagaba Michał Całka 4a Milena Ciućka 4a |
mgr Barbara Błach | ||||
Kwalifikacja do wystawy | Kacper Jeziorek 1
Zofia Białas 1 Sandra Gaweł 4a Karol Konieczny 4a Karolina Piecha 4a |