KONSULTACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

KONSULTACJE  DLA  RODZICÓW

11.09.2023 r

23.10.2023 r

20.11.2023 r

14.12.2023 r

18.03.2024 r

22.04.2024 r

13.05.2024 r

 

 

KONSULTACJE  DLA  UCZNIÓW

( odbywają się w tygodniach, w których nie ma konsultacji dla rodziców)

DZIEŃ TYGODNIA GODZINY
BAJ ELŻBIETA Poniedziałek 7:00 – 8:00
BANDZEREWICZ ALEKSANDRA Czwartek 15:30 – 16:30
BEŁCZYKOWSKI ZBIGNIEW Środa 15:30 – 16:30
BOBER BOŻENA Poniedziałek 7:00 – 8:00
BOCHENEK KATARZYNA Piątek 7:00 – 8:00
BOROWSKA ELŻBIETA Wtorek 13:40 – 14:40
COGIEL KAROLINA Piątek 7:45 – 8:45
ĆMIEL BARTOSZ 22.09.22, 13.10.22, 10.11.22

15.12.22, 05.01.23, 09.02.23

09.03.23, 13.04.23, 25.05.23

01.06.23

14:25 – 15:25
DANIEL ELŻBIETA co drugi czwartek 15:20 – 16:20
DOBRZYŃSKA BRONISŁAWA Środa 13:30 – 14:30
DUDEK – MARCINEK BOŻENA Czwartek 7:00 – 8:00
FRANOSZ KATARZYNA Środa 11:30 – 12:30
GÓRECZNA – TOMALA KATARZYNA Poniedziałek 14:25 – 15:25
GRZESICA KATARZYNA Poniedziałek 7:55 – 8:55
HADASZ ANNA Piątek 7:45 – 8:45
IWANOWSKA CECYLIA Piątek – co 2 tyg. 13:30 – 14:30
JAGIEŁKA MALWINA Czwartek 7:00 – 8:00
JASTRZĘBSKA GRAŻYNA Poniedziałek 7:00 – 8:00
KACZMARCZYK MARZENA Czwartek 15:00 – 16:00
KAPUSTA ANNA Wtorek 15:00 – 16:00
KLIMCZEWSKA IZABELA Środa – co 2 tyg. 13:30 – 14:30
KONIECZNA MARIA Poniedziałek 14:25 – 15:25
KOWALSKA HALINA 20.09.22, 11.10.22, 13.12.22

10.01.23, 14.02.23, 07.03.23

04.04.23,30.05.23, 06.06.23

15:20 – 16:20
KUMKA MAGDALENA Poniedziałek 7:55 – 8:55
LIPIŃSKA IZABELA Piątek 13:30 – 14:30
MATEJKO ANNA Wtorek – co 2 tyg. 16:00 – 17:00
MROZOWSKA – PROCHERA ALEKSANDRA WTOREK 12:30 – 13:30
NADGÓRSKI GRZEGORZ Piątek 14:30 – 15:30
NOWAKOWSKA JOANNA Wtorek 14:25 – 15:25
PAJDA EDYTA Poniedziałek 14:30 – 15:30
PAŚCIAK BOŻENA  ŚRODA 7:50 – 8:50
RADZIK ANNA  ŚRODA 13:30 – 14:30
SIEMIENIAK IWONA 20.09.22, 4.10.22, 08.11.22

20.12.22, 03.01.23, 14.02.23

14.03.23, 4.04.23, 23.05.23

06.06.23, 20.06.23

7:00 – 8:00
SKAPCZYK IRENA Czwartek 7:00 – 8:00
SOBIEGRAJ MONIKA Poniedziałek 15:30 – 16:30
SOSIN EWELINA Czwartek – co 2 tyg. 6:45 – 7:45
STACH ZOFIA Czwartek 14:45 – 15:45
STUDZIŃSKA ILONA Czwartek co 2 tygodnie 7:00 – 8:00
SZCZUBLEWSKA JOANNA Piątek 12:25 – 13:25
SZUTENBERG – BELEĆ ALEKSANDRA Piątek 12:30 – 13:30
ŚRAMSKI WALDEMAR Wtorek 15:30 – 16:30
TOMASZEWICZ BARBARA Poniedziałek – co 2 tyg. 15:20 – 16:20
WĄS ANNA Poniedziałek – co 2 tyg. 16:15 – 17:15
WIELGUS KRYSTYNA Wtorek 15:30 – 16:30
WITAŃSKA EWA Poniedziałek 14:25 – 15:25
WOŹNIAK ELŻBIETA 20.09.22, 04.10.22, 08.11.22

20.12.22, 03.01.23, 14.02.23

14.03.23, 04.04.23, 23.05.23

06.06.23, 20.06.23

6:50 – 7:50
ZDYB ZDZISŁAWA Środa 14:30 – 15:30

EWELINA KLIMKIEWICZ                  23.02; 9.03; 13.04; 18.05; 15.06       GODZ. 14.30 – 15.30

 

Skip to content